Szkolenie żeglarskie

13 i 14 sierpnia zapraszamy na plażę!Zapraszamy na szkolenie żeglarskie z Programem Edukacji Morskiej w Gdańsku!

Ruch to radość! Przed nami długi weekend, spędźmy go aktywnie na plaży!

Zapraszamy do odwiedzania strefy Programu Edukacji Morskiej w Gdańsku na PGE Stadionie Letnim przy Molo w Brzeźnie! W dniach od 13 do 14 sierpnia przygotowaliśmy darmowe żeglarskie zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Do dyspozycji plażowiczów będą instruktorzy żeglarstwa, którzy poprowadzą szkolenia na wodzie. Na najmłodszych będą czekały łódki typu Optimist, natomiast nieco starsze dzieci będą miały szansę popływać na jachcie szkoleniowym Delphia 16, którego pomysłodawcami są Karol Jabłoński (zawodowy żeglarz, sternik w regatach o Puchar Ameryki, wielokrotny mistrz świata i Europy) i Adam Liszkiewicz (menadżer i trener żeglarstwa).

Jednostka przeznaczona jest do nowoczesnego szkolenia podstawowego dla młodych adeptów żeglarstwa, a instruktorem będzie Łukasz Wosiński (Delphia Sailing Team) zwycięzca tegorocznej edycji regat Energa Sopot Match Race! Będzie to zatem wyjątkowa okazja do pobierania lekcji u mistrza żeglarstwa.

Nie zabraknie też teorii – nauki wiązania węzłów oraz zasad bezpieczeństwa na wodzie.

Zapraszamy na stronę: www.programedukacjimorskiej.pl
oraz facebook.com/ProgramEdukacjiMorskiej

Do zobaczenia na PGE Stadionie Letnim w dniach od 13 do 14 sierpnia, w godzinach 10:00-17:00!

banner

Wszyscy odwiedzający w najbliższy weekend Stadion Letni będą mogli również kibicować drużynom startującym w Pucharze Pomorza w piłkę nożną (13-14 sierpnia) oraz w Letniej Lidze Siatkówki (14 sierpnia). Szczegóły na stronie: www.stadionletni.pl